هر چی بخواهی اینجا هست با سلام هرگونه كپی برداری از این سایت مجاز می باشد ولی قانون معرفت میگوید اگه از اینجا چیزی برداشتی حداقل یه لینك بدی! ممنونم دیگر دامنه: www.Googooly.co.cc دامنه ی اصلی:hpmg.mihanblog.com tag:http://hpmg.mihanblog.com 2018-05-21T08:11:29+01:00 mihanblog.com جک جدید 93 2014-08-27T06:13:10+01:00 2014-08-27T06:13:10+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/284 محمّدرضا از حموم اومدم بیرون اومدم برقو خاموش کنم برق گرفتتم واسه مادر بزرگم تعریف کردم یه دقیقه فکر کرد بعد میگه : برقم برقای قدیم میگرفت درجا طرفو خشک میکرد یعنی محبت میچکه ازشون! دختره رو add کردم، پیام داده با چادر سفید add شدم با کفن سفیدم unfriend میشم! غمگینم … همانند پسری که با خانواده رفته آنتالیا دیدی یارو مثلا عاشق یه عکاس میشه هر روز به هربهانه ای میره پیشش عکس میگیره؟ ما یه رفیق داشتیم عاشق یه دختر آمپول زن شده بود بیچاره آبکش شد! از حموم اومدم بیرون اومدم برقو خاموش کنم برق گرفتتم

واسه مادر بزرگم تعریف کردم یه دقیقه فکر کرد بعد میگه :

برقم برقای قدیم میگرفت درجا طرفو خشک میکرد

یعنی محبت میچکه ازشون!


دختره رو add کردم، پیام داده

با چادر سفید add شدم

با کفن سفیدم unfriend میشم!


غمگینم …

همانند پسری که با خانواده رفته آنتالیادیدی یارو مثلا عاشق یه عکاس میشه

هر روز به هربهانه ای میره پیشش عکس میگیره؟

ما یه رفیق داشتیم عاشق یه دختر آمپول زن شده بود

بیچاره آبکش شد!

]]>
جک 2014-08-26T11:22:08+01:00 2014-08-26T11:22:08+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/283 محمّدرضا هرچی سرد تر باهام رفتار کرد بیشتر از قبل بهش وابسته شدم...              کولرمونو میگم باباااا:-D:-D   چیه فک کردی فاز عشقی برداشتم؟:-P   ما از اوناش نیستیم بااا:-)  

 

 

 

 


 

 

کولرمونو میگم باباااا:-D:-D

 

چیه فک کردی فاز عشقی برداشتم؟:-P

 

ما از اوناش نیستیم بااا:-)

]]>
راه اندازی 3G روی ویندوزفون 2014-08-26T10:56:31+01:00 2014-08-26T10:56:31+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/282 محمّدرضا ۱. گزینه تنظیمات را انتخاب نمائید:   ۲. در برنامه ی تنظیمات، روی گزینه access point کلیک کنید در برخی از گوشی های در این قسمت Mobile Network وجود دارد.   ۳. در صفحه access point فهرستی از نقاط دستیابی که قبلا ساخته شده است را مشاهده می کنید. برای ساخت یک نقطه دستیابی جدید روی دکمه add در پایین صفحه کلیک کنید.   ۴. در صفحه جدید می بایست مشخصات نقطه دستیابی جدید را تنظیم کنید. از میان این مشخصات فقط دو گزینه Connection name و Access Point Name را تکمیل ۱. گزینه تنظیمات را انتخاب نمائید:

 

۲. در برنامه ی تنظیمات، روی گزینه access point کلیک کنید در برخی از گوشی های در این قسمت Mobile Network وجود دارد.


 

۳. در صفحه access point فهرستی از نقاط دستیابی که قبلا ساخته شده است را مشاهده می کنید. برای ساخت یک نقطه دستیابی جدید روی دکمه add در پایین صفحه کلیک کنید.


 

۴. در صفحه جدید می بایست مشخصات نقطه دستیابی جدید را تنظیم کنید. از میان این مشخصات فقط دو گزینه Connection name و Access Point Name را تکمیل نمائید.

برای گزینه name Connection کلمه Irancell- GPRS  و برای Access Point Name  عبارت mtnirncell را وارد کنید و روی گزینه تائید (ذخیره) کلید کنید.]]>
هر آنچه باید درباره جراحی زیبایی بینی بدانیم 2014-08-26T09:25:29+01:00 2014-08-26T09:25:29+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/281 محمّدرضا همه چیز درباره: جراحی زیبایی بینی جراحی بینی یکی از رایج ترین و شایع ترین جراحی های پلاستیک و زیبایی میان زنان و مردان ایرانی محسوب می شود که اگر چه با هدف زیبایی و داشتن ظاهری متناسب میان مردم باب شده ، اما در صورتی که این جراحی با همراهی و مشاوره یک جراح و پزشک متبحر و با تجربه انجام شود، می تواند بسیاری از عارضه ها و اختلالات موجود در بینی از قبیل قوز بینی، افتادگی نوک بینی و یا زاویه دار شدن آن، بزرگ بودن حفره های بینی و دیگر اختلال های شایع بینی را برطرف کند. بنابراین اگر ت همه چیز درباره: جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی یکی از رایج ترین و شایع ترین جراحی های پلاستیک و زیبایی میان زنان و مردان ایرانی محسوب می شود که اگر چه با هدف زیبایی و داشتن ظاهری متناسب میان مردم باب شده ، اما در صورتی که این جراحی با همراهی و مشاوره یک جراح و پزشک متبحر و با تجربه انجام شود، می تواند بسیاری از عارضه ها و اختلالات موجود در بینی از قبیل قوز بینی، افتادگی نوک بینی و یا زاویه دار شدن آن، بزرگ بودن حفره های بینی و دیگر اختلال های شایع بینی را برطرف کند. بنابراین اگر تصمیم دارید بینی خود را جراحی کنید و تغییری اساسی در ظاهر خود به وجود آورید، پیشنهاد می کنیم پیش از هر اقدامی توصیه های زیر را جدی بگیرید.

 

هر آنچه باید درباره جراحی زیبایی بینی بدانیم

صورت در معرض دید ترین قسمت بدن ماست و بینی در مرکز آن واقع شده و برجسته است لذا اشکالات ساختمانی بینی برای تمام افراد بوضوح قابل رویت است.


جراحی زیبایی و پلاستیك بینی، افزون بر ایجاد تناسب درخود بینی، ارتباط خوشایندتری را بین بینی ودیگر اجزای صورت برقرار می كند. به همین دلیل نباید بینی را به عنوان عضوی مجزا و مجرد درنظر گرفت. رابطه تنگاتنگ بینی با پیشانی، چشم، لب وچانه به گونه ای است كه هرنوع نقص دراجزای صورت می تواند براین ارتباط ظریف تأثیر گذارد. به عنوان مثال چانه كوچك ،موجب برآمده تر به نظر رسیدن بینی می شود. بی توجهی نسبت به تناسب بینی با اجزای صورت موجب عدم دسترسی به نتیجه رضایت بخش خواهد شد.


]]>
جک 2014-08-25T09:20:38+01:00 2014-08-25T09:20:38+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/280 محمّدرضا میدونین ﭼﺮﺍ ﺍﺳﻢ ﻫﻤﻪ ﺧﻤﯿﺮ ﺩﻧﺪﻭﻧﺎ ﺩﺧﺘﺮﻭﻧﺲ؟ ﻣﺜﻼ ﻧﺴﯿﻢ، ﺷﺒﻨﻢ، ﭘﻮﻧﻪ؟؟؟              ﺣﺎﻻ ﺍﮔﻪ ﺍﺳﻢ ﭘﺴﺮ ﺑﻮﺩ ﻣﺜﻞ ﻏﻼﻡ، خدا وکیلی ﺷﻤﺎ ﻣﯿﻤﺎﻟﯿﺪﯾﻨﺶ ﺑﻪ دندونتون؟              آقا یه غلام نعنایی بدین              ----- ---------- ---------- -----          &n میدونین ﭼﺮﺍ ﺍﺳﻢ ﻫﻤﻪ ﺧﻤﯿﺮ ﺩﻧﺪﻭﻧﺎ ﺩﺧﺘﺮﻭﻧﺲ؟ ﻣﺜﻼ ﻧﺴﯿﻢ، ﺷﺒﻨﻢ، ﭘﻮﻧﻪ؟؟؟
    
          ﺣﺎﻻ ﺍﮔﻪ ﺍﺳﻢ ﭘﺴﺮ ﺑﻮﺩ ﻣﺜﻞ ﻏﻼﻡ، خدا وکیلی ﺷﻤﺎ ﻣﯿﻤﺎﻟﯿﺪﯾﻨﺶ ﺑﻪ دندونتون؟
    
          آقا یه غلام نعنایی بدین
    
          ----- ---------- ---------- -----
    
          مکالمه بین زن ومرد :
    
          مرد : ماشاءالله عزیزم خونه تمیز و مرتبه
    
          انشاءالله وایبر قطع شده؟
    
          زن : نه والا شارژر گوشی رو گم کردم ،
    
          مجبور شدم خونه رو تمیز کنم تا پیداش کنم !
    
          ----- ---------- ---------- -----
    
          یارو سنگین ترین پیکش پیک نوروزی بوده که اونم با کمک فک و فامیل حلش کرده
    
          بعد هی زرت و زورت پست میزاره اینو میزنم به سلامتی این ، به سلامتی اون !
    
          ----- ---------- ---------- -----
    
          موارد استفاده دندان در ایران :
    
          در وا کن
    
          گره وا کن
    
          گوشکوب برای آجیل
    
          وسیله دفاع شخصی بانوان
    
          ناخن گیر
    
          به عنوان دست اضافه
    
          حتی مورد داشتیم به عنوان قیچی هم کاربرد داشته
    
          و در آخر جویدن غذا
    
          ----- ---------- ---------- -----
    
          ﺍﻭﻝ ﺧﻂ ﺳﻮﺍﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ﺷﺪﻡ ۱ﻧﻔﺮ ﻣﻮﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺗﺎﮐﺴﯽ ﭘﺮ ﺷﻪ
    
          بعد ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺍﻭﻣﺪ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺑﻪ ﺷﻮﺧﯽ ﮔﻔﺖ :
    
          ﺧﺎﻧﻮﻡ ﻣﺎ ۱ﺳﺎﻋﺘﻪ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺷﻤﺎﯾﯿﻢ !
    
          ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻫﻮﻝ ﺷﺪ ﮔﻔﺖ : ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﺧﻮﺍﺏ ﻣﻮﻧﺪﻡ
    
          ﯾﻨﯽ ﻣﺎ ۴ﻧﻔﺮ ﮐﻪ منهدم شدیم ،
    
          ﺧﻮﺩ ﺗﺎﮐﺴﯿﻪ ﺍﺯ ﺷﺪﺕ ﺧﻨﺪﻩ ﺍﺳﺘﺎﺭﺕ ﻧﻤﯿﺨﻮﺭﺩ
    
          ----- ---------- ---------- -----
    
          ﮔﺮﻭﻩ ﻻﯾﻦ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ . . .
    
          ﺭﺿﺎ : ﺳﻼﻡ ﺑﮑﺲ
    
          ﭼﺮﺍ ﮐﺴﯽ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﻤﯿﺪﻩ ؟
    
          ﺍﻭﮐﯽ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﺴﯽ ﻧﯿﺴﺖ؟ ﺑﺎﯼ ﭼﻨﺪ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺑﻌﺪ
    
          ﺳﺎﻧﺎﺯ : ﭘﺨﺨﺨﺦ
    
          ﻋﻠﯽ : ﺳﻼﻡ ﺧﺎﻧﻮﻡ
    
          ﺣﺴﯿﻦ : ﺳﻼﻡ ﮔﻠﻢ
    
          ﺣﺎﻣﺪ : ﺳﻼﻡ ﻋﺸﻘﻢ
    
          ﻣﻬﺪﯼ : ﺳﻼﻡ ﺧﻮﺷﮕﻠﻪ
    
          ﺟﻌﻔﺮ : ﺳﻼﻣﻤﻤﻢ
    
          ﺍﺻﻐﺮ : ﻫﺎﯼ ﺧﺎﻧﻮﻣﻢ
    
          ﻣﺤﻤﺪ : ﺳﻼﻡ ﺏ ﺭﻭﯼ ﻣﺎﻫﺖ
    
          ﺍﺷﮑﺎﻥ : ﺳﻼﻡ ﺧﻮﺵ ﺍﻭﻣﺪﯼ
    
          ﻣﻬﺮﺍﻥ : ﺳﺴﺴﺴﺲﻻﻣﻤﻢ
    
          ﺯﻫﺮﺍ : ﺳﻼﻡ ﺍﺟﯽ
    
          ﺳﺎﻧﺎﺯ : ﺱ
     ]]>
:| 2013-06-07T12:07:29+01:00 2013-06-07T12:07:29+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/278 محمّدرضا az daste bazia:|kam khodeto begir! manam baladam khodamo begiram,ras migi bia mano begir!:-< :|
kam khodeto begir! manam baladam khodamo begiram,ras migi bia mano begir!
:-<
]]>
عبرت اموز 2012-12-05T22:24:02+01:00 2012-12-05T22:24:02+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/277 محمّدرضا وقتی سر کلاس درس نشسته بودم تمام حواسم متوجه دختری بود که کنار دستم نشسته بود و اون منو “داداشی” صدا می کرد .به اون خیره شده بودم و آرزو می کردم که عشقش متعلق به من باشه . اما اون توجهی به این مساله نمیکرد .آخر کلاس پیش من اومد و جزوه جلسه پیش رو خواست . من جزومو بهش دادم .بهم گفت:”متشکرم”.میخوام بهش بگم ، میخوام که بدونه ، من نمی خوام فقط “داداشی” باشم . من عاشقشم . اما… من خیلی خجالتی هستم ….. علتش رو نمیدونم .تلفن زنگ زد .خودش بود . گریه می کرد. دوستش قلبش رو شکسته بود. از من خواست که برم وقتی سر کلاس درس نشسته بودم تمام حواسم متوجه دختری بود که کنار دستم نشسته بود و اون منو “داداشی” صدا می کرد .
به اون خیره شده بودم و آرزو می کردم که عشقش متعلق به من باشه . اما اون توجهی به این مساله نمیکرد .

آخر کلاس پیش من اومد و جزوه جلسه پیش رو خواست . من جزومو بهش دادم .بهم گفت:”متشکرم”.

میخوام بهش بگم ، میخوام که بدونه ، من نمی خوام فقط “داداشی” باشم . من عاشقشم . اما… من خیلی خجالتی هستم ….. علتش رو نمیدونم .
تلفن زنگ زد .خودش بود . گریه می کرد. دوستش قلبش رو شکسته بود. از من خواست که برم پیشش. نمیخواست تنها باشه. من هم اینکار رو کردم. وقتی کنارش نشسته بودم. تمام فکرم متوجه اون چشمهای معصومش بود. آرزو میکردم که عشقش متعلق به من باشه. بعد از ? ساعت دیدن فیلم و خوردن ? بسته چیپس ، خواست بره که بخوابه ، به من نگاه کرد و گفت :”متشکرم ” .
روز قبل از جشن دانشگاه پیش من اومد. گفت :”قرارم بهم خورده ، اون نمیخواد با من بیاد” .
من با کسی قرار نداشتم. ترم گذشته ما به هم قول داده بودیم که اگه زمانی هیچکدوممون برای مراسمی پارتنر نداشتیم با هم دیگه باشیم ، درست مثل یه “خواهر و برادر” . ما هم با هم به جشن رفتیم. جشن به پایان رسید . من پشت سر اون ، کنار در خروجی ، ایستاده بودم ، تمام هوش و حواسم به اون لبخند زیبا و اون چشمان همچون کریستالش بود. آرزو می کردم که عشقش متعلق به من باشه ، اما اون مثل من فکر نمی کرد و من این رو میدونستم ، به من گفت :”متشکرم ، شب خیلی خوبی داشتیم ” .
یه روز گذشت ، سپس یک هفته ، یک سال … قبل از اینکه بتونم حرف دلم رو بزنم روز فارغ التحصیلی فرا رسید ، من به اون نگاه می کردم که درست مثل فرشته ها روی صحنه رفته بود تا مدرکش رو بگیره. میخواستم که عشقش متعلق به من باشه. اما اون به من توجهی نمی کرد ، و من اینو میدونستم ، قبل از اینکه خونه بره به سمت من اومد ، با همون لباس و کلاه فارغ التحصیلی ، با وقار خاص و آروم گفت تو بهترین داداشی دنیا هستی ، متشکرم.
میخوام بهش بگم ، میخوام که بدونه ، من نمی خوام فقط “داداشی” باشم . من عاشقشم . اما… من خیلی خجالتی هستم ….. علتش رو نمیدونم .
نشستم روی صندلی ، صندلی ساقدوش ، اون دختره حالا داره ازدواج میکنه ، من دیدم که “بله” رو گفت و وارد زندگی جدیدی شد. با مرد دیگه ای ازدواج کرد. من میخواستم که عشقش متعلق به من باشه. اما اون اینطوری فکر نمی کرد و من اینو میدونستم ، اما قبل از اینکه بره رو به من کرد و گفت ” تو اومدی ؟ متشکرم”
سالهای خیلی زیادی گذشت . به تابوتی نگاه میکنم که دختری که من رو داداشی خودش میدونست توی اون خوابیده ، فقط دوستان دوران تحصیلش دور تابوت هستند ، یه نفر داره دفتر خاطراتش رو میخونه،دختری که در دوران تحصیل اون رو نوشته. این چیزی هست که اون نوشته بود:
” تمام توجهم به اون بود. آرزو میکردم که عشقش برای من باشه. اما اون توجهی به این موضوع نداشت و من اینو میدونستم. من میخواستم بهش بگم ، میخواستم که بدونه که نمی خوام فقط برای من یه داداشی باشه. من عاشقش هستم. اما …. من خجالتی ام … نمی‌دونم … همیشه آرزو داشتم که به من بگه دوستم داره. ….
ای کاش این کار رو کرده بودم ……………..”ا]]>
غزلی از سعدی 2012-12-05T05:26:48+01:00 2012-12-05T05:26:48+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/276 محمّدرضا عاشق این غزلشم;)سعدیدیوان اشعارغزلیاتغزل ۱۹۴شب عاشقان بی‌دل چه شبی دراز باشد&nbsp;&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; تو بیا کز اول شب در صبح باز باشدعجبست اگر توانم که سفر کنم ز دستت&nbsp;&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp; به کجا رود کبوتر که اسیر باز باشدز محبتت نخواهم که نظر کنم به رویت&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; &nbsp; که محب صادق آنست که پاکباز باشدبه کرشمه عنایت نگهی به سوی ما سعدی
دیوان اشعار
غزلیات
غزل ۱۹۴
شب عاشقان بی‌دل چه شبی دراز باشد                  تو بیا کز اول شب در صبح باز باشد
عجبست اگر توانم که سفر کنم ز دستت                 به کجا رود کبوتر که اسیر باز باشد
ز محبتت نخواهم که نظر کنم به رویت                       که محب صادق آنست که پاکباز باشد
به کرشمه عنایت نگهی به سوی ما کن                   که دعای دردمندان ز سر نیاز باشد
سخنی که نیست طاقت که ز خویشتن بپوشم        به کدام دوست گویم که محل راز باشد
چه نماز باشد آن را که تو در خیال باشی                  تو صنم نمی‌گذاری که مرا نماز باشد
نه چنین حساب کردم چو تو دوست می‌گرفتم         که ثنا و حمد گوییم و جفا و ناز باشد
دگرش چو بازبینی غم دل مگوی سعدی                 که شب وصال کوتاه و سخن دراز باشد
قدمی که برگرفتی به وفا و عهد یاران                     اگر از بلا بترسی قدم مجاز باشد
 
 ]]>
love ... 2012-09-27T23:39:53+01:00 2012-09-27T23:39:53+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/275 محمّدرضا چطور بهت بگم دوستت دارم!یعنی روزی میشه که اینجا رو بخونی...؟؟؟؟؟یکی را دوست دارم ولی افسوس او هرگز نمیداند! یعنی روزی میشه که اینجا رو بخونی...؟؟؟؟؟


یکی را دوست دارم ولی افسوس او هرگز نمیداند!
]]>
این بلاگ دیگه به روز نمیشه! 2010-10-24T14:21:53+01:00 2010-10-24T14:21:53+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/271 محمّدرضا سلام به همه ی دوستان خوبم!این بلاگ دیگه آپ نمیشه ولی میتونید از مطالبش استفاده کنید خیلی مطالب تکی توش هست!نمیدونم شاید هم یه روز خواستم دو باره روش کار کنم.....خدافظ!تا 2 سال دیگهکاری داشتید میتونید ایمیل بزنید!سوالی داشتید بپرسید!Hpmohammadreza@gmail.com این بلاگ دیگه آپ نمیشه ولی میتونید از مطالبش استفاده کنید خیلی مطالب تکی توش هست!
نمیدونم شاید هم یه روز خواستم دو باره روش کار کنم.....
خدافظ!
تا 2 سال دیگه
کاری داشتید میتونید ایمیل بزنید!
سوالی داشتید بپرسید!
Hpmohammadreza@gmail.com
]]>
نرم افزار ساخت تصاویر360 (پانوراما) 2010-08-05T14:44:10+01:00 2010-08-05T14:44:10+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/270 محمّدرضا این همان نرم افزاری است که کاربران زیادی به دنبال آن می گردند .احتمالا تصاویری از مکان های مقدس و زیارتی به خصوص مکه و مدینه را دیده اید که به صورت 360 درجه در اطراف و 180 درجه در ارتفاع قابل چرخش هستند. این تصاویر به صورت یک فایل exe‌ و اجرایی بوده و کیفیت بسیار خوبی دارند. شما با استفاده از این برنامه می توانید چنین تصاویری را بسازید.بسیار عالی خودم امتحان کردم..... این همان نرم افزاری است که کاربران زیادی به دنبال آن می گردند .احتمالا تصاویری از مکان های مقدس و زیارتی به خصوص مکه و مدینه را دیده اید که به صورت 360 درجه در اطراف و 180 درجه در ارتفاع قابل چرخش هستند. این تصاویر به صورت یک فایل exe‌ و اجرایی بوده و کیفیت بسیار خوبی دارند. شما با استفاده از این برنامه می توانید چنین تصاویری را بسازید.


بسیار عالی خودم امتحان کردم.....
]]>
Wallpaper 2010-07-25T04:42:27+01:00 2010-07-25T04:42:27+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/269 محمّدرضا شاید یک عکس،شاید یک حقیقت...شاید یک عکس،شاید یک حقیقت...
]]>
درباره ی هارد دیسک بیشتر بدانید... 2010-07-25T04:29:00+01:00 2010-07-25T04:29:00+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/268 محمّدرضا &nbsp;هارد دیسک ونوار کاست از امکانات ذخیره سازی مغناطیسی یکسانی نیز استفاده می نمایند.در چنین مواردی می توان بسادگی اطلاعاتی را حذف و یا مجددا” بازنویسی کرد. اطلاعات ذخیره شده بر روی هر یک از رسانه های فوق ، سالیان سال باقی خواهند ماند. علیرغم وجود شباهت های موجود ، رسانه های فوق در مواردی نیز با یکدیگر متفاوت می باشند:لایه مغناطیسی بر روی یک نوار کاست بر روی یک سطح پلاستیکی نازک توزیع می گردد. در هارد دیسک لایه مغناطیسی بر روی یک دیسک شیشه ای ویا یک آلومینیوم اشباح شده قرار هارد 
دیسک چیست؟

 هارد دیسک ونوار کاست از امکانات ذخیره سازی مغناطیسی یکسانی نیز استفاده می نمایند.در چنین مواردی می توان بسادگی اطلاعاتی را حذف و یا مجددا” بازنویسی کرد. اطلاعات ذخیره شده بر روی هر یک از رسانه های فوق ، سالیان سال باقی خواهند ماند. علیرغم وجود شباهت های موجود ، رسانه های فوق در مواردی نیز با یکدیگر متفاوت می باشند:
لایه مغناطیسی بر روی یک نوار کاست بر روی یک سطح پلاستیکی نازک توزیع می گردد. در هارد دیسک لایه مغناطیسی بر روی یک دیسک شیشه ای ویا یک آلومینیوم اشباح شده قرار خواهد گرفت . در ادامه سطح آنها بخوبی صیقل داده می شود.
در نوار کاست برای استفاده از هر یک از آیتم های ذخیره شده می بایست بصورت ترتیبی ( سرعت معمولی و یا سرعت بالا) در محل مورد نظر مستقر تا امکان بازیابی ( شنیدن ) آیتم دلخواه فراهم گردد. در رابطه با هارد دیسک ها می توان بسرعت در هر نقطه دلخواه مستقر و اقدام به بازیابی (
خواندن و یا نوشتن
) اطلاعات مورد نظر کرد. ]]>
طراحی قالب 2010-07-23T08:50:13+01:00 2010-07-23T08:50:13+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/267 محمّدرضا با سلام!شما وبلاگ نویسان یا کسانی که سایت دارید میتوانید قالب زیبا و مناسب و در عین حال تک را برای خود بگیرید!البته با کمترین قیمت.ویژگی قالب های ما:1-سبک200کیلو بایت2-زیبا بودن3-ارزان بودن4-تک بودن5-دارای امکانات زیاد6-بدون تبلیغ7-شیشه ای بودن Aero 8-داشتن نظرات در انتهای هر مطلب(برای بلاگ ها)9-سازگاری با مرورگر ها مخصوصاَ IE6-IE7-IE8 &amp; Opera &amp; Firefox برای سفارش میتوانید طرح مورد نظر را ارسال یا طرح را نیز به ما واگزار کنید!حداکثر قیمت 20/000تومانبرای سفارش پیام بزنید! شما وبلاگ نویسان یا کسانی که سایت دارید میتوانید قالب زیبا و مناسب و در عین حال تک را برای خود بگیرید!
البته با کمترین قیمت.
ویژگی قالب های ما:
1-سبک200کیلو بایت
2-زیبا بودن
3-ارزان بودن
4-تک بودن
5-دارای امکانات زیاد
6-بدون تبلیغ
7-شیشه ای بودن Aero
8-داشتن نظرات در انتهای هر مطلب(برای بلاگ ها)
9-سازگاری با مرورگر ها مخصوصاَ IE6-IE7-IE8 & Opera & Firefox
برای سفارش میتوانید طرح مورد نظر را ارسال یا طرح را نیز به ما واگزار کنید!
حداکثر قیمت 20/000تومان
برای سفارش پیام بزنید!
]]>
اگر شوهر آدم برنامه‌نویس باشه 2010-07-18T05:19:33+01:00 2010-07-18T05:19:33+01:00 tag:http://hpmg.mihanblog.com/post/266 محمّدرضا &nbsp;شوهر: سلام،من Log in کردم &nbsp;زن: لباسی رو که صبح بهت گفتم خریدی؟ شوهر: Bad command or File name &nbsp;زن: ولی من صبح بهت تاکید کرده بودم! &nbsp;شوهر: Syntax Error, Abort, Retry, Cancel زن: خوب حقوقتو چیکار کردی؟ شوهر: File in Use, Read only, Try after some Time زن: پس حداقل کارت عابر بانکتو بده به من. شوهر: Sharing Violation, Access Denied زن: می دونی، ازدواج با تو واقعا یک تصمیم اشتباه بود. شوهر:Data Type Mismatch زن: تو یک موجود بدرد نخور هستی. شو  شوهر: سلام،من Log in کردم

 زن: لباسی رو که صبح بهت گفتم خریدی؟

شوهر: Bad command or File name

 زن: ولی من صبح بهت تاکید کرده بودم!

 شوهر: Syntax Error, Abort, Retry, Cancel

زن: خوب حقوقتو چیکار کردی؟

شوهر: File in Use, Read only, Try after some Time

زن: پس حداقل کارت عابر بانکتو بده به من.

شوهر: Sharing Violation, Access Denied

زن: می دونی، ازدواج با تو واقعا یک تصمیم اشتباه بود.

شوهر:Data Type Mismatch

زن: تو یک موجود بدرد نخور هستی.

شوهر: By Default

زن: پس حداقل بیا بریم بیرون یه چیزی بخوریم.

شوهر:Hard Disk Full

زن: ببینم میتونی بگی نقش من تو زندگی تو چیه؟

شوهر:Unknown Virus Detected

زن: خب مادرم چی؟

شوهر: Unrecoverable Error

زن: و رابطه تو با رئیست؟

شوهر: The only User with Write Permission

زن: تو اصلا منو بیشتر دوست داری یا کامپیوترتو؟

شوهر: Too Many Parameters

زن: خوب پس منم میرم خونه بابام.

شوهر: Program Performed Illegal Operation, It will be Closed

زن: خوب گوشاتو بازکن، من دیگه بر نمیگردم!

شوهر Close all Programs and Logout for another User:

زن: می دونی، صحبت کردن باتو فایده نداره، من رفتم.

شوهر: Its now Safe to Turn off your Computer Labels ]]>